Do odwołania sprzedaż przeniesiona została m.in. na serwis Allegro - link do konta

HifloFiltro

HifloFiltro

Założona w 1955 roku w Tajlandii fabryka filtrów do pojazdów [Faza suszenia kleju] mechanicznych, przeżywa obecnie swój największy rozkwit. Z doświadczeniem ponad 4 dekad oraz otrzymanym certyfikatem jakości TÜV, produkty HifloFiltro stały się wiodącymi w swej branży w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Warto zaznaczyć, że podobny certyfikat uzyskała eszcze jedynie firma K&N ze Stanów Zjednoczonych. Tajska fabryka znalazła uznanie również, a może przede wszystkim w przemyśle samochodowym, stając się wiodącym dostawcą układów filtrujących dla takich koncernów jak BMW, Peugeot, Ford, Toyota, Mazda, Suzuki i Nissan.
Do produkcji filtrów używane są wyłącznie najlepsze materiały; i tak blacha od Toyota Tsusho z Japonii, kleje od niemieckiej firmy Henkel, a papier od wiodących producentów z Finlandii, Stanów Zjednoczonych i Japonii. Fabryka poradziła sobie również z problemem zaopatrzenia europejskiego rynku. Wielkim wysiłkiem finansowym otwarto pod Londynem magazyn, który skutecznie, a przede wszystkim szybko zaopatruje sieć dystrybucji HifloFiltro w całej europie. Należy przyznać, że jego stan magazynowy jest w stanie zabezpieczyć niemalże każde zamówienie. Przewagą HifloFiltro nad innymi producentami jest fakt posiadania w ofercie filtrów do mniej popularnych modeli motocykli i skuterów. Pozwala to na zabezpieczenie potrzeb wszystkich posiadaczy jednośladów na danym rynku.

 • Filtr oleju HifloFiltro HF145 Promocja! Filtr oleju HifloFiltro HF145 Zapytaj o cenę

  Pasuje do m.in do motocykli:
  Aprilia: 660 Pegaso Street / Trail / Factory
  MuZ Motorcycle: 660 Baghira/Mastiff/Skorpion
  Yamaha: YFM600 FWAK Grizzly, YFM700 R Raptor, SRX600, TT600, XT600, XVS650 Drag Star, XT660Z, XTZ660 Tenere, XTZ750 Super Tenere, TDM850, TDM900, XV1000, XVS1100  Zobacz więcej

  Wyślij zapytanie